top of page

DOPLNKY SWIMSPA

zvedaky-termokrytu-swim-spa.jpg

ZDVIHÁKY TERMOKRYTOV

Voda vo vašom swim spa potrebuje ochrániť. Pred mechanickými nečistotami, pred únikom tepla, ale aj vlhkosti. Termokryt je súčasťou štandardnej výbavy swim spa a je nenahraditeľným pomocníkom. Príde ku slovu zakaždým, keď svoju vírivku alebo bazén práve nepoužívate. Zásadne prispieva ku znížení energetických nárokov na chod.

Aby sa vám s termokrytom manipulovalo ľahko a jednoducho, sú tu pro vás šikovný pomocníci - zviháky termokrytov. Vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

dreveny-kabinet-pro-swim-spa.png

ODOLNÝ KABINET

Takmer bezúdržbový kabinet z kvalitného dreva je nielen atraktívnym prvkom vašej spa. Má dlhodobú životnosť a je výnimočný. Je totiž vyrobený z prírodného dreva v úprave Thermowood. Okrem estetických vlastností má Thermowood zásadné praktické opodstatnenie.

 

Táto ekologická úprava dreva výrazně vylepšuje jej odolnosť. Je menej nasákavý a vysoko odolný voči parazitom a poveternostným vplivom. Typicky je tmavý, pôsobením UV žiarenia bledne.

technicke-doplnky-swim-spa.jpg

ABSOLÚTNY ŠTÝL

Poznáme vaše tajné prianie. Preto prichádzame s doplnkami, ktoré umocnia pôžitok z vašeho swim spa.

 

Prajete si farebné podsvietenie vody? Dokonalú hudbu alebo vodotrysk? Nieje nič, čo by sme vám nedokázali splniť.

snadna-udrzba-vody.jpg

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Na vodu a jej čistotu myslíme už pri návrhu spa. Preto je každá naša vírivka vybavená dômyselnou technologiou, ktorá napomáhá snižovať spotrebu čistiacej chémie a uľahčuje starostlivosť o vodu.

 

Považujeme za samozrejmé, že spoločně s naší spa dostanete jednoduchý manuál, ktorý napovie, čo a ako.

aromaterapie-hyckejte-vase-telo.jpg

NO STRES

Aromaterapia je známá stovky rokov. Nechajte na seba pôsobiť preverené a blahodárné účinky vôní umocnené pobytom v teplej vode.

Dejte sbohom úzkosti, stresu, nespavosti a vyčerpánia. Pomôžte vášmu dýchániu aj tráveniu. Hýčkajte vaše telo aj mysel.

Aromaterapeutické prísady môžete pridávat do vody vašej spa.

rucniky-pro-osuseni-po-koupeli.png

NIEČO VIAC

Čo tak si dopriať niečo viac? Mäkučký župan, elegantnú osušku alebo praktické nerozbitné poháre sú príjemné maličkosti, ktoré umocňujú pohodlie pri užívaní spa a dotiahnu prežitok z relaxácie k dokonalosti. Pekné maličkosti, ktoré jednoducho musíte mať.

bottom of page