PREKRYTIA SWIMSPA

AUTOMATICKÝ ZDVIHÁK ACS USSPA

Strecha kabrioletu pre vašu spa! Svetová novinka, korá spríjemní a dokonca zatraktívni proces odkrývania a zakrývania swim spa a Combi Spa. Všetko sa odohráva po jednom stisknutí tlačidla. Pretože kryt automaticky zachádza do šachty, nieje treba vôbec riešiť priestor pre jeho odloženie. Patentovaný automatický zdvíhací mechanismus ACS® naviac umožňuje použitie nových povrchových materiálov na termokryte – od atraktivných textilií až po plech, lakovaný vo farbe podľa priania zákaznika.

Automatický termokryt pozdvihne vaše swim spa na technologický a dizajnový poklad. Jedným stisknutím tlačítka ovládáte jeho pohyb. Termokryt si zachovává všetky vlastnosti, od izolačných až po ochranné. Postará sa o teplotu a čistotu vody vo vašom swim spa. A čo viac? Je bezpečný. Unesie váhu dieťata a eliminuje tak riziko nebezpečia otvorených bazénov. Zažite absolutný komfort chránený mezinárodným patentom. (príplatková výbava)

MECHANICKÝ ZDVIHÁK SWIMSPA USSPA

Umožnuje ľahkú manipuláciu s termokrytom swim spa. Vďaka patentovo chránenému mechanizmu zvládnete termokryt otvoriť a zatvoriť jednou rukou. Ide ho ľahko namontovať na už inštalované a používané swim spa. Termokryt je z jedného kusu robeného pozdĺžne na dve časti. Toto spojenie prináša jednoduchú ovládatelnosť termokrytu. Rámy z profilov ľahkej zliatiny zajistia nízsku hmotnosť a tepelné izolačné materiály minimalizují tepelné straty. Zdvíhací mechanizmus premyslené konštrukcie obsahuje silové prvky. Zaručí tým pádom fyzicky nenáročné používanie termokrytu. Farbu termokrytu sme pre vás pripravili v osmich farevných prevedeniach koženky a takisto aj v kombináciach látok Linea.

(príplatková výbava)

ŠTANDARTNÝ TERMOKRYT

Ľahký ale zato veľmi účinný termokryt z perfektnými izolačnými vlastnostami zaručí ekonomickú prevádzku vášho swimspa aj v mrazivých mesiacoch zimy. Zabezpečuje bezpečnosť a eliminuje prechod nečistôt do vnútra bazéna. Jednoducho zložíte 3 alebo 4 vrstiev a môžete si užívať zohriate swimspa. (štandartná výbava)

NÁJDETE NÁS

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok        9:00 - 17:00

Utorok             9:00 - 17:00

Streda             9:00 - 17:00

Štvrtok            9:00 - 17:00

Piatok              9:00 - 17:00

Sobota            zatvorené

Nedeľa           zatvorené

KONTAKT

SHOWROOM

BAZÉNY REDONDO NITRA

 

Novozámocká 123

94905, Nitra

037/74 14 549

0905 465 567

0905 172 024

bazeny@bazenyredondo.sk

NAŠE DAĽŠIE STRÁNKY

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© 2019 REDONDO NITRA. Všetky práva vyhradené.