top of page

PREKRYTIA SWIMSPA

_Swim_Spa_XL05_05.jpg

AUTOMATICKÝ ZDVIHÁK ACS USSPA

Strecha kabrioletu pre vašu spa! Svetová novinka, korá spríjemní a dokonca zatraktívni proces odkrývania a zakrývania swim spa a Combi Spa. Všetko sa odohráva po jednom stisknutí tlačidla. Pretože kryt automaticky zachádza do šachty, nieje treba vôbec riešiť priestor pre jeho odloženie. Patentovaný automatický zdvíhací mechanismus ACS® naviac umožňuje použitie nových povrchových materiálov na termokryte – od atraktivných textilií až po plech, lakovaný vo farbe podľa priania zákaznika.

Automatický termokryt pozdvihne vaše swim spa na technologický a dizajnový poklad. Jedným stisknutím tlačítka ovládáte jeho pohyb. Termokryt si zachovává všetky vlastnosti, od izolačných až po ochranné. Postará sa o teplotu a čistotu vody vo vašom swim spa. A čo viac? Je bezpečný. Unesie váhu dieťata a eliminuje tak riziko nebezpečia otvorených bazénov. Zažite absolutný komfort chránený mezinárodným patentom. (príplatková výbava)

MECHANICKÝ ZDVIHÁK SWIMSPA USSPA

Umožnuje ľahkú manipuláciu s termokrytom swim spa. Vďaka patentovo chránenému mechanizmu zvládnete termokryt otvoriť a zatvoriť jednou rukou. Ide ho ľahko namontovať na už inštalované a používané swim spa. Termokryt je z jedného kusu robeného pozdĺžne na dve časti. Toto spojenie prináša jednoduchú ovládatelnosť termokrytu. Rámy z profilov ľahkej zliatiny zajistia nízsku hmotnosť a tepelné izolačné materiály minimalizují tepelné straty. Zdvíhací mechanizmus premyslené konštrukcie obsahuje silové prvky. Zaručí tým pádom fyzicky nenáročné používanie termokrytu. Farbu termokrytu sme pre vás pripravili v osmich farevných prevedeniach koženky a takisto aj v kombináciach látok Linea.

(príplatková výbava)

_Swim_Spa_XL07_01.jpg
termokryt standart.png

ŠTANDARTNÝ TERMOKRYT

Ľahký ale zato veľmi účinný termokryt z perfektnými izolačnými vlastnostami zaručí ekonomickú prevádzku vášho swimspa aj v mrazivých mesiacoch zimy. Zabezpečuje bezpečnosť a eliminuje prechod nečistôt do vnútra bazéna. Jednoducho zložíte 3 alebo 4 vrstiev a môžete si užívať zohriate swimspa. (štandartná výbava)

bottom of page