top of page

PRAKTICKÉ DOPLNKY

luxusni-zupan-usspa.png

ŽUPAN

Zabalte sa po kúpeli do ľahučkého županu z nadýchaného materiálu, a predĺžte si tak teplo získané v spa. Elegantné biele župany s decentnou výšivkou výborne zavŕší váš každodenný relaxační rituál.

rucniky-pro-osuseni-po-koupeli.png

UTERÁK, OSUČKA

Vždy po ruke. Ideálny pre rýchle osušenie po kúpeli. S USSPA výšivkou. Štýlový a krásný. Musíte ho mať…

sklenicka-champagne-cira.png

CHAMPAGNE

Romantika ku spa proste patrí. Pre slavnostnú príležitosť, oslavu vo vírivke alebo intimné chvíle vo dvojici je šampanské to pravé. Nerozbitný pohár na sekt s nápaditými farebnými rozpoznávačmi je krásny, vtipný a hodí sa! Číre alebo čierne. Objem 160 ml. Vhodné do umývačky riadu.

Žiadne črepy! Ani v spa nieje treba sa báť oblúbeného nápoja. Plastové poháre sa nerozbijú. Vhodné aj do umývačky riadu. Číre alebo čierne, krásné, praktické. Objem 420 ml.

POHÁR EXLUSIVE

sklenicka-exclusive.png

Čo by to bolo za zábavu bez kariet? Aj v spa je môžete hrať. Žolíkové karty, ktoré voda nezničí. Zorganizujte rodinnú kartovú zábavu!

PLASTOVÉ KARTY

plastove-hraci-karty-vhodne-k-vode.jpg

Uteráky a osušky utkané z bambusovej celulózy majú unikátne vlastnosti. Nadchnú vás naviac tým, aké sú hodvábne na dotyk.

UTERÁK BAMBOO

bambusova-osuska-move.png

Pre skvelý pôžitok z dobrého vína. Plastové poháre sa nerozbijú. Vhodné aj do umývačky riadu. Číre alebo čierne, krásné, praktické. Objem 295 ml.

POHÁR VÍNO

sklenicka-na-vino.png
plavecky-pas-a-nadlehcovaci-krouzky.png

PLAVECKÝ PÁS

Príjemne teplá voda je rajom pre deti. Pre bezpečnosť a prvé plavecké pokusy tých nejmenších plavcov máme sadu praktických pomôcok.

retro-lehatko-usspa.png

RETRO LEHÁTKO

Štýlové skládacie retro lehátko v sebe ukrývakúzlo a pôvab časov minulých. Jednoduchý dizajn kultovného lehátka ide ruka v ruke s ľahkou manipuláciou a viacúčelovým využitím.

bottom of page