top of page

HYDROTERAPIA

swim-spa-udrzovani-kondice.jpg

TAK TROCHU INAK

Plavanie je veľmi šetrný zpôsob udržiavania kondície. Pôsobý pozitívne na kardiovaskulárny systém.

 

Cvičenie a plávanie v teplej vode sa osvedčuje pri liečbe porúch pohybového ústrojenstva, pri bolestiach svalov a kĺbov, prináša zásadnú úlavu ľudom trpiacim artritídu. Pohyb vo vyhriatej vode swim spa vyhovuje dospelým aj deťom.

trysky_swim.png

W-FLOW

Optimálne rozložený W-flow protiprúd vo swim spa je tvorený šiestimi tryskami Swim Jet. Umožňuje regulérne plávanie a zároveň telo plavca nadnáša.

 

Môžete ho regulovať niekoľkými spôsobmi a sami si zvoliť, proti akému silnému prúdu chcete plávať. Každá tryska je naviac smerovo nastavitelná. Protiprúd pohánajú 3 čerpadlá, výkon protiprúdu je až 3 000 litrov za minutu! Jedine vo swim spa plávate celým telom v silnom „riečnom“ prúde.

swim-spa-poskytuje-zakladni-hydroterapii

MASÁŽ

Pre vstup do bazénu slúžia schody, ktoré umožňujú pohodlné sedenie a ležanie.

 

Naviac sú osadené hydromasážnymi tryskami. Samotné swim spa tak poskytuje dostatok možností aj pre základnú hydroterapiu.

swim-spa-madlo-pro-akvaticka-cviceni.jpg

MADLÁ

Madlo nad protiprúdom je výborným pomocníkom pri najrôznějších akvatických cvičeniach, ak už sa robia v protiprúde alebo v kludnej vode.

 

Swim spa je po celej dĺžke lemovaná tvarovanými madlami, ktoré spolu s protišmykovou úpravou dna zajistia naviac bezpečnosť.

bottom of page