top of page

TECHNOlÓGIE IN

INTUITÍVNE OVLÁDANIE

To najdôležitejšie, protiprúd, masáže a osvetlenie, sa spúšťa stlačením tlačídla priamo na bazéne. Jednoduchšie to už nejde. Dostupné sú ale aj pokročilé funkcie s niekoľkými možnosťami ovládania cez internet alebo bluetooth. Bazén je možné mať pod kontrolou aj z druhého konca sveta. Systém naviac umožňuje ovládať aj viacero spa alebo bazénov, napríklad ten doma aj ten na chalupe.

SMARTAPP

Rozumná aplikácia pre úsporný chod bazéna. Chod bazéna je automaticky nastavený optimálne pre konkrétny model. Systémy bazéna sú natoľko rozumné, že podľa toho ako často užívate bazén, automatický upravuje dobu filtrovania čo vedie ku efektivite a úspore energií. Vďaka aplikácií si navyše môžete manuálne ovládať nastavenie filtrácie, či nastavovať teplotu podľa vašich aktuálnych potrieb. Funkčnosť aplikácie je neustále aktualizovaná a rozširovaná.

smartapp.png

A - Základné ovládanie chodu bazéna, protiprúd, masáže a osvetlenie

B - Stav a nastavenie teploty vody

C - Tento riadok Vás informuje o aktuálnej činnosti bazénu (či filtruje, zohrieva vodu a pod.)

Dostupný je aj kompletný navód a pomoc s údržbou.

ROZVÁDZAČ INTELLISMART®

Technickým srdcom každej vírivky je ich riadiaca jednotka. Vyvinuli sme vlastný rozvádzač USSPA iNtellismart®, ktorý prináša úplne nový pohlad na ovládánie a používánie spa. USSPA iNtellismart® je výnimočný vďaka dvom 

inteligentým systémom riadenia ISM® a ICM® s niekoľkými unikátnymi funkciami.

ISM® - INTELLIGENT SYSTEM MANAGEMENT

Variabilné spôsoby ovládania:

  1. iNcontrol piezo tlačidlá - unikátne ovládánie priamo na spa prostredníctvom presvetlených piezo tlačidiel

  2. mobilná aplikácia USSPA SmartApp - štandardné ovládánie vírivky pomocou mobilnej aplikácie (dostupné pre iOS, Google Play). Aplikácia komunikuje cez Bluetooth alebo internet.

  3. webová aplikácia - pokiaľ spa pripojíte k internetu, je možné ju bezproblémovo ovládať odkiaľkolvek na svete.

  4. integrácia do riadenia domu - v súlade s aktuálnymi trendami sú virivky USSPA pripravené pre integráciu do inteligentných zariadení domu.

ICM® - INTELLIGENT CLEANING MANAGEMENT

Druhý z riadiacich systémou rozvádzača USSPA iNtellismart® je vybavený na mieru vyvinutým automatickým systémom pre trvalé udržovanie čistej vody vo spa. V závisloti na velkosti spa a predovšetkým intenzite jej používania je automaticky upravovaný chod filtrácie a ozonácie. Naviac dbáme na čo najnižšiu energetickú náročnosť procesu. Ide o jedinečnú funkciu, ktorú nájdete výhradne vo vírivkách USSPA.

TLAKOVÁ FILTRÁCIA Pressure Clean
Efektívny filtračný systém udržuje vodu v spa čistú. Kartuš zo špeciálnej netkanej textílie zachytáva aj tú nejjemnejšiu mechanickú nečistotu.

OZONIZÁCIA OzonePure
Všetky modely sú vybavené ozonátorom s injektorom a deštruktorom pre maximálnu efektivitu ozónu. Ozón ničí mikoorganizmi a významne tak uľahčuje starostlivosť o vodu, znižuje spotrebu chemických prípravkov pre údržbu vody, nezanechává vo vode žiadne vedlajšie produkty, nedráždi oči, nos a ani nevysušuje kožu.

SAMODIAGNOSTIKA

Nový rozvádzač je ako jediný na trhu schopný identifikovať začínajúci problém elektrických komponentov technológie. Systém umožňuje chod spa aj v prípade pokazeného komponentu.

VÝROBNÉ A SERVISNÉ PROTOKOLY GENEROVANÉ SAMOSTATNOU VÍRIVKOU

Servisný technik môže pri návšteve prečítať z rozvádzača servisný protokol, popisujúci aktuálny stav spa.

SLEDOVANIE ŽIVOTNOSTI KOMPONENTOV

Spa vás sama upozorní na skorú výmenu dielu s končiacou životnosťou - platí na vybrané diely.

MOŽNOSŤ POSIELANIA SERVISNÉHO LOGU PRIAMO VÝROBCOVI

Vírivka USSPA vie na základe požiadavku poslať servisný log priamo výrobcovi (ak je pripojená na internet). Na jeho základe je možné minimalizovať servisné náklady.

ÚSPORNÝ REŽIM

Stačí zadať dátum a čas daľšieho užívania vírivky a tá si sama prevedie všetky kroky k minimalizácie energetikcej náročnosti chodu spa a následne zaistí prípravu vody z pohladu požadovanej teploty a čistoty na zadaný dátum.

NORDICSUPERIOR iN

Ochranný systém NordicSuperior iN zabezpečuje ochranu systému voči zamrznutiu a daľším vonkajším vlivom.

ELEKTRICKÉ KÚRENIE

Spoľahlivé kúrenie špeciálne vyvinuté pre ohrev vody v spa s titánovou špirálou pre dlhú životnosť a stálý výkon kúrenia. Elektrické kúrenie môže byť v prípadě potreby nahradené tepelným výmenikom, poprípade s ním môže byť kombinované.

MASÁŽNE ČERPADLÁ

Vysoko výkonné, tiché a úplne spoľahlivé čerpadlá sú špecificky vyvinuté pre chod vo vírivkách s ohľadom na plný výkon výtlaku.

bottom of page