top of page

USSPA SWIMSPA XL

Swim_Spa_XL (1).jpg

VEĽKÁ RADOSŤ

Nadčasový dizajn, čisté línie a dokonalá elegancia termálneho bazénu. Ozdoba exteriéru a interiéru s dostatočným priestorom. Plavánie bez ohladu na priestor a počasie. Uvolnenie v domácom bazéne a skvelá kondícia. Silný protiprúd, diaľkové ovládánie a osvětlenie robia z tohoto bazénu miesto, ktorým sa budete právom pýšiť.

TECHNICKÉ PARAMETRE CENA

Stiahnete kliknutím na ikonu PDF alebo na obrázok nižšie

swimspa-s-cenou-xl-jpg.jpg

FAREBNÉ VARIANTY VÁŠHO SWIMSPA

SWIMSPA

skorepina swim.jpg

TERMOKRYT

koženka.jpg
linea.jpg
steelo.jpg
swim_doplnky.jpg
hydroterapie-swim-spa-20130830-161212.jp
usspa-design-nove-generace-privat-spa.jp
trysky_swim.png

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

Plavecký bazén má silný regulovatelný protiprúd a základné hydroterapeutické trysky. Vo vnútri najdete aj madlá pre najrôznejšie akvatické cvičenia.

Dizajn modelov USSPA | swim nasleduje moderné trendy. Čisté línie elegantných tvarov v sebe ukrývajú praktické funkcie. Výsledkom sú termálne bazény s dokonalou využitelnosťou s priestorným interiérom.

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page